Matcha je celosvětově známý čaj, který se stále více dostává do popředí. Ulidí si získal obrovskou oblibu a rozhodně se není čemu divit. Matcha čaj pochází zJaponska, kde se již od pradávna využíval pro terapeutické účely.

Zelený čaj matcha obsahuje řadu antioxidantů, vitamínů, minerálů a živin. Je skutečným unikátem a důvodem jsou právě jeho účinky, kterých rozhodně není málo. My si je postupně představíme v následujících řádcích.

Účinný spalovač kalorií

Snažíte se už delší dobu zhubnout, ale pořád vám to nejde? V tom případě máme pro vás jedinečné řešení! Zelený čaj matcha je stvořen tak, aby maximálně splňoval všechny účinky. Jedním z nich je také spalování kalorií, což je při hubnutí více než potřebné.

Matcha čaj zvyšuje metabolismus anapomáhá ve spalování tuků, a to až čtyřikrát rychleji. Mimo jiné, výhodou tohoto doplňku je zejména to, že neobsahuje žádné škodlivé avedlejší účinky. To znamená, že matcha čaj je maximálně bezpečný pro organismus.

Skvělá volba pro detoxikaci

Při hubnutí je opravdu důležité jednou za čas provést detox těla. I v tomto případě je matcha čaj skvělá volba. Tato jedinečná složka se považuje za silný detoxikant. Je schopna odstraňovat ztěla škodlivé látky, které jsou ve formě těžkých kovů a chemických toxinů. Proto pokud toužíte vyzkoušet určitý typ detoxu, nevynechejte zelený čaj matcha, který je v tomto případě ideálním řešením.

Stop špatnému cholesterolu

Mnohé studie, které se zabývaly výzkumem čaje matcha, zjistily, že tento malý – velký zázrak dokáže zabránit tvorbě špatného cholesterolu. Kromě toho je prokázáno, že čaj matcha podporuje tvorbu dobrého cholesterolu. Díky tomu je výskyt srdečních chorob ulidí, kteří užívají matcha o něco nižší.

Neváhejte a vyzkoušejte účinky tohoto čaje i vy. Rozhodně toho nebudete litovat!

Více o účincich reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Telefón

Mail

Adresa firmy

ANilab s.r.o.
Trieda KVP 1
Košice - Mestská Časť Sídlisko Kvp
04023
IČ DPH: SK2121129296

Ke každé objednávce nad 1000 KČ dostanete ANi Reishi kávu zdarma !
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami