o nás

Přinášíme produkty s obsahem houby Reishi (Ganoderma Lucidum – Leskorka lesklá), lions mane ( levia hriva - hericium erinaceus - korálovec ježovitý ), Cordyceps sinensis ( husenica cinska ) a jiné rúzne zdravé ADAPTOGÉNNE HUBY a jiné zdravé produkty které mají blahodárni účinky na lidský organizmus.

NEJLEPŠÍ REISHI VÝROBKY

Reishi je hovorový název užívaný zejména v Japonsku. Odborně se tato houba nazývá Lesklorovka obyčejná. Země původu je Čína. Ve staré čínské medicíně se houba nazývala Ling Zhi a její nejcennější druh, červená Reishi, byla velmi vzázná.

Coffee Bean

100% arabika

Nabízíme 100% odrůdu kávy Arabika, dováženou z Malajsie.

Coffee Bean

BIO reishi

Naše produkty obsahují houbu Reishi v BIO kvalitě.

Coffee Bean

Čistota

Při výrobě se nepoužívají žádná umělá hnojiva, pesticidy, nebo steroidy.

DO SVÉHO ZDRAVÍ SE VYPLATÍ INVESTOVAT

Reishi je výjimečná zejména stimulačním účinkem na imunitní system. Dokáže zvýšit imunitu i preventivně, a to vám může pomoci například v sezóně, vyskytujících se bežných nemocí udržet se v dobré kondici. Zdaleka to však není její jediný pozitivní účinek, protože Reishi je známá rovněž v podpůrné léčbě rakoviny.

VÍCE O ÚČINCÍCH REISHI

Reishi má viacero zdraviu prospešných účinkov. Toto sú niektoré z nich.

Bojuje proti rakovine

Polysacharidy v Reishi podporujú syntézu DNA v jadrách buniek a zvýšujú bunkové delenie, čo odďaľuje nástup starnutia. Prispieva tiež k dlhovekosti.

POSILŇUJE IMUNITU

Reishi podporuje imunitu najmä vďaka tomu, že obsahuje beta-glukány, ktoré majú schopnosť stimulovať tvorbu protilátok v našom tele.

Bojuje proti rakovine

Táto vlastnosť bola preukázaná viacerými štúdiami a podporná funkcia spočíva najmä v zabránení vzniku metastáz a rastu nádorov.

Podporuje chudnutie

Zabezpečuje zrýchlený metabolizmus, odkyslený organizmus, rýchle trávenie, pravidelné vyprázdňovanie a eliminuje všetky problémy s trávením.

NÁŠ PŘÍSTUP

Náš dodavatel se věnuje pěstování hub a zpracovávání výtažků z nich od roku 1984. Z 30 let zkušeností, vědeckého a klinického výzkumu různých druhů hub vědci zjistili, že červené Lingzhi, nebo Ganoderma Lucidum (Leskorka obyčejná) a Tsugaee Linzghi mají nejvyšší kvalitu léčebných hodnot v porovnání s jinými druhy hub. 

Abychom zajistili nejvyšší kvalitu bezpečnosti pro všechny spotřebitele, naše Ganodera a další zdravotní výrobky se vyrábějí a zpracovávají v souladu se směrnicemi GMP (Směrnice o kvalitní výrobní praxi) v certifikovaném podniku, který se nachází v Malajsii. 

Lingzhi a naše další klinicky vyzkoušené potravinové doplňky jsou těmi nejlepšími přírodními produkty, které můžete užívat na podporu vašeho zdraví a k posílení imunitního systému. Výrobky v naší nabídce jsou známé pod zkratkou ANI – Alternative Nutrion Industry (Alternativní výživový průmysl).

Naše Ganoderma farma je obklopená hlavně tropickými lesy, které jsou nedotknuté civilizací. Různé odrůdy Ganodermy se kultivují v subtropickém, vlhkém a monzúnovém podnebí, které je její optimální prostředí.

Farma se nachází na ideálním místě, kde je dostatek slunce a podnebí je teplé a vlhké po celý rok. Podmínky pěstování jsou pečlivě kontrolovány našimi zkušenými zaměstnanci, pěstují se v 100% organických substrátech. Ideální teplota při pěstování Lingzhi (podhoubí a plodnic) se pohybuje mezi 18° C a 30° C a vlhkost mezi 85% až 95%. Příliš dlouhé nebo krátké vystavení slunci a vysoká koncentrace kysličníku uhličitého mohou ovlivnit růst Linghzi.

Naše zařízení k pěstování jsou vybaveny kontrolním systémem teploty a vlhkosti, což zajišťuje nejideálnější klima pro pěstování v každé době. Pěstovatelské prostory jsou vybudovány z odolných

materiálů a navrhnuty pro optimální ventilaci. Na naší farmě se využívá 100% organické pěstování včetně rýžových řezaček a pilin.

Nepoužívají se žádná umělá hnojiva, pesticidy nebo steroid. Pomocí přírodních pěstovatelských metod produkujeme vice než 200 druhů primárních a sekundárních složek, jako jsou enzimy, koenzimy, aminokyseliny, vitaminy, uhlohydráty a další stopové prvky, které pomáhají zlepšit kvalitu úrody, její množství, růst a odolnost vůči hmyzu.

Produktový katalóg

Více o účincích Reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Adresa firmy


ANI Slovakia s.r.o.,


Priemyselná 8, 071 01 Michalovce


IČO: 50 885 618

GARANCE KVALITY

Osobný odber

Adresa


Obchodná 2


071 01 Michalovce

Kdy?


Pondelí až pátek


08:00 - 12:00


13:00 - 16:00

Pri objednávke nad 1000KČ ANi Reishi proteínova snídaně ZDARMA!
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami