o nás

Přinášíme produkty s obsahem houby Reishi (Ganoderma Lucidum – Leskorka lesklá), lions mane ( levia hriva - hericium erinaceus - korálovec ježovitý ), Cordyceps sinensis ( husenica cinska ) a jiné rúzne zdravé ADAPTOGÉNNE HUBY a jiné zdravé produkty které mají blahodárni účinky na lidský organizmus.

Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky.

Možná se ptáte, kdo vlastně jsme a proč byste našim produktům vlastně měli věnovat pozornost. Přečtěte si náš krátký příběh … Naše první kroky byly plné obav, ale zároveň odhodlání. Přesně před 7 lety jsme se rozhodli využít dary, které nám dává naše Země. Houby a přírodní výtažky, které mají nevídané léčivé účinky, ale vlivem moderních trendů upadají do pozadí.

Věříme v to, že alternativní medicína založená na čistě přírodním základě má nejednou lepší účinky než léky plné chemie. Do našich produktů přidáváme zejména hubu Reishi, která se díky svým významným léčivým účinkům často označuje také jako královna hub. Místo však v naší nabídce mají i další adaptogenní vzácné houby, jako například Lví hříva, Cordycpes sinensis, Chaga, shitake nebo hlíva ústřičná. Také používáme adaptogenní kořeny a byliny.

V našich produktech se nacházejí zejména následující – ženšen, Tribulus terestris (kotvičník zemní), Maca (řeřicha peruánská), Tongkat Ali, Turmeric (Kurkuma), Ashwagandha (witánie opojná), Gingko biloba, Matcha a guarana. Součástí našich produktů jsou i vzácné oleje MCT, veganské proteiny a také veganské kolageny.

Všechny naše produkty jsou BIO certifikované, veganské a s veganské certifikátem. Používáme jen kávu s fair trade certifikátem. Produkty si vyrábíme sami, v závodě při Michalovcích. Dokážeme tak detailně kontrolovat kvalitu výroby a zajistit dodržování nejpřísnějších standardů.

Navíc, každý náš výrobek komunikujeme s týmem lékařů a specialistů, kteří mají bohaté zkušenosti s účinky jednotlivých hub a přírodních výtažků. Garantujeme tak, že námi vymyšlené složení je optimálně namíchané tak, aby pomáhalo léčit různé zdravotní problémy.

Všechno to děláme pro vás, naše zákazníky. Chceme pro vás jen to nejlepší, abyste si každý jeden z našich produktů spojovali s pozitivními emocemi. Produkty ani distribuujeme nejen prostřednictvím našeho e-shopu, ale i sítí biopotravin.

Chceme, aby naše zdravé produkty pomohli co nejvíce lidem po celém světě. S naším sortimentem se setkáte v různých zemích Evropy, Asie a USA. Spojené státy nás dokonce oslovili natolik, že na Floridě brzy otevíráme náš druhý výrobní závod. Neutuchající přízeň vás, našich zákazníků, nás neustále posouvá vpřed, za což jsme velmi vděční.

V roce 2020 jsme se zúčastnili prestižního dubajského veletrhu Golf Food, díky kterému se nám podařilo navázat množství cenných spoluprací. Náš sortiment jsme prezentovali v roce 2021 i na velkolepé výstavě v Moskvě a v roce 2022 v Paříži a Barceloně. Letos se chystáme na výstavy v dalších světových metropolích.

Proč to všechno děláme? Naším cílem je ukázat světu, že i prostřednictvím každodenní šálky kávy nebo čaje můžete pomoci svému zdraví a preventivně ochránit svůj organismus před mnoha zdravotními problémy.

Chceme dokázat, že každým douškem tohoto horkého moku dokážeme bojovat s různými onemocněními a udělat tak lidí na celé Zemi zdravějšími a šťastnějšími. Někdy stačí tak málo a život člověka se může změnit o 180 stupňů. Věříme, že v naší nabídce naleznete i vy produkt, který vám pomůže a vykouzlí vám úsměv na tváři.

Děkujeme, že jste s námi!
S láskou, tým ANi.

NEJLEPŠÍ REISHI VÝROBKY

Reishi je hovorový název užívaný zejména v Japonsku. Odborně se tato houba nazývá Lesklorovka obyčejná. Země původu je Čína. Ve staré čínské medicíně se houba nazývala Ling Zhi a její nejcennější druh, červená Reishi, byla velmi vzázná.

Coffee Bean

100% arabika

Nabízíme 100% odrůdu kávy Arabika, dováženou z Malajsie.

Coffee Bean

BIO reishi

Naše produkty obsahují houbu Reishi v BIO kvalitě.

Coffee Bean

Čistota

Při výrobě se nepoužívají žádná umělá hnojiva, pesticidy, nebo steroidy.

DO SVÉHO ZDRAVÍ SE VYPLATÍ INVESTOVAT

Reishi je výjimečná zejména stimulačním účinkem na imunitní system. Dokáže zvýšit imunitu i preventivně, a to vám může pomoci například v sezóně, vyskytujících se bežných nemocí udržet se v dobré kondici. Zdaleka to však není její jediný pozitivní účinek, protože Reishi je známá rovněž v podpůrné léčbě rakoviny.

VÍCE O ÚČINCÍCH REISHI

Reishi má viacero zdraviu prospešných účinkov. Toto sú niektoré z nich.

Bojuje proti rakovine

Polysacharidy v Reishi podporujú syntézu DNA v jadrách buniek a zvýšujú bunkové delenie, čo odďaľuje nástup starnutia. Prispieva tiež k dlhovekosti.

POSILŇUJE IMUNITU

Reishi podporuje imunitu najmä vďaka tomu, že obsahuje beta-glukány, ktoré majú schopnosť stimulovať tvorbu protilátok v našom tele.

Bojuje proti rakovine

Táto vlastnosť bola preukázaná viacerými štúdiami a podporná funkcia spočíva najmä v zabránení vzniku metastáz a rastu nádorov.

Podporuje chudnutie

Zabezpečuje zrýchlený metabolizmus, odkyslený organizmus, rýchle trávenie, pravidelné vyprázdňovanie a eliminuje všetky problémy s trávením.

NÁŠ PŘÍSTUP

Náš dodavatel se věnuje pěstování hub a zpracovávání výtažků z nich od roku 1984. Z 30 let zkušeností, vědeckého a klinického výzkumu různých druhů hub vědci zjistili, že červené Lingzhi, nebo Ganoderma Lucidum (Leskorka obyčejná) a Tsugaee Linzghi mají nejvyšší kvalitu léčebných hodnot v porovnání s jinými druhy hub. 

Abychom zajistili nejvyšší kvalitu bezpečnosti pro všechny spotřebitele, naše Ganodera a další zdravotní výrobky se vyrábějí a zpracovávají v souladu se směrnicemi GMP (Směrnice o kvalitní výrobní praxi) v certifikovaném podniku, který se nachází v Malajsii. 

Lingzhi a naše další klinicky vyzkoušené potravinové doplňky jsou těmi nejlepšími přírodními produkty, které můžete užívat na podporu vašeho zdraví a k posílení imunitního systému. Výrobky v naší nabídce jsou známé pod zkratkou ANI – Alternative Nutrion Industry (Alternativní výživový průmysl).

Naše Ganoderma farma je obklopená hlavně tropickými lesy, které jsou nedotknuté civilizací. Různé odrůdy Ganodermy se kultivují v subtropickém, vlhkém a monzúnovém podnebí, které je její optimální prostředí.

Farma se nachází na ideálním místě, kde je dostatek slunce a podnebí je teplé a vlhké po celý rok. Podmínky pěstování jsou pečlivě kontrolovány našimi zkušenými zaměstnanci, pěstují se v 100% organických substrátech. Ideální teplota při pěstování Lingzhi (podhoubí a plodnic) se pohybuje mezi 18° C a 30° C a vlhkost mezi 85% až 95%. Příliš dlouhé nebo krátké vystavení slunci a vysoká koncentrace kysličníku uhličitého mohou ovlivnit růst Linghzi.

Naše zařízení k pěstování jsou vybaveny kontrolním systémem teploty a vlhkosti, což zajišťuje nejideálnější klima pro pěstování v každé době. Pěstovatelské prostory jsou vybudovány z odolných

materiálů a navrhnuty pro optimální ventilaci. Na naší farmě se využívá 100% organické pěstování včetně rýžových řezaček a pilin.

Nepoužívají se žádná umělá hnojiva, pesticidy nebo steroid. Pomocí přírodních pěstovatelských metod produkujeme vice než 200 druhů primárních a sekundárních složek, jako jsou enzimy, koenzimy, aminokyseliny, vitaminy, uhlohydráty a další stopové prvky, které pomáhají zlepšit kvalitu úrody, její množství, růst a odolnost vůči hmyzu.

Více o účincich reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Telefón

Mail

Adresa firmy

ANilab s.r.o.
Trieda KVP 1
Košice - Mestská Časť Sídlisko Kvp
04023
IČ DPH: SK2121129296

Ke každé objednávce nad 1000 KČ dostanete ANi Reishi kávu zdarma !
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami