Ashwanganda patří mezi byliny, které jsou používány v ayurvédské medicíně. Tato rostlina je stále více používána i na našem území a rozhodne se není čemu divit. Ashwaganda se využívá jako nervové tonikum a napomáhá při léčbě mnoha onemocnění. Účinky této zázračné rostliny si představíme v následujících řádcích.


Důležité je, abyste věděli, že ashwaganda se používá jako doplněk stravy a rozhodně nenahrazuje léčbu určenou lékařem. Tato jedinečná rostlina byla již dlouhá léta zkoumána, přičemž se přišlo na její okouzlující účinky.


Zlepšuje kvalitu spánku
Možná byste nevěřili, no je dokázáno, že ashwanganda skutečně dokáže povýšit kvalitu spánku na jinou úroveň. Spánek je pro nás všechny velmi důležitý. Během této činnosti tělo dokáže dokonale zregenerovat, což je více než zapotřebí. Ashwaganda tak přináší zklidňující účinky, které příznivě působí na spánek.


Příznivě působí na pokožku
Ashwaganda má antibakteriální účinky, které napomáhají stavu pokožky. Tato jedinečná bylina pleť hydratuje a dodává jí všechny potřebné živiny. Také je o ní známo, že dokáže bojovat proti nedokonalostem, jako je akné.


Snižuje stres, nervozitu a únavu
Jak jsme si již v úvodu zmínili, ashwaganda působí i jako nervové tonikum. Dokáže redukovat stres, který je v dnešní době na běžné bázi. Důvodem jsou antistresové účinky této byliny. Mimo jiné snižuje nervozitu a únavu, díky čemuž se budete cítit nabitý energií. Právě díky tomu ashwagandu užívají i sportovci.


protinádorové účinky
Je dokázáno, že ashwaganda přináší i protirakovinné účinky. Dokáže zabránit růstu a množení nádorových buněk, které by mohly způsobit rakovinu. Mimo jiné, jedna vědecká studie prokázala, že ashwaganda zastavila růst karcinómových buněk vaječníků.


Proto neváhejte a vyzkoušejte účinky ashwagandy na vlastní kůži. Toto rozhodnutí jednoznačně neprohloupíte!

Více o účincich reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Telefón

Mail

Adresa firmy

ANilab s.r.o.
Trieda KVP 1
Košice - Mestská Časť Sídlisko Kvp
04023
IČ DPH: SK2121129296

Ke každé objednávce nad 1000 KČ dostanete ANi Reishi kávu zdarma !
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami