„Houba věčného mládí“ či „houba nesmrtelnosti“ – takto se houba Reishi (Ganoderma) zvykne přezdívat v běžné praxi. Známá je zejména pro rozsáhlost pozitivních účinků na lidský organismus. Lidem se zdravotními potížemi umí přinést brzkou úlevu a tím zdravým zase pomůže vůbec neonemocnět. Zajímá vás, jak může houba Reishi pomoci vám a vašim blízkým? Pojďme se společně podívat na to, při kterých neduhů se po ní vyplatí sáhnout!

Zlepšuje imunitu

Houba Reishi dokáže výrazně zlepšit imunitu. Tuto schopnost jí dodává obsah beta-glykanů. Beta-glykan je přírodní polysacharid, který podporuje obranné reakce lidského organismu. Jinými slovy, stimuluje tvorbu protilátek v našem těle, čímž ho připravuje na lepší vypořádání se s případnými chorobami.

Zabraňuje infekcím

Při houbě Reishi se také často zmiňují její protivirové či protibakteriální účinky. Obsahuje totiž složky, které dokáží likvidovat virové či bakteriální patogeny způsobující infekce. Studie ukazují, že účinnost Reishi v boji proti virům spočívá v tom, že snižuje jejich množení, když jim zabraňuje v pohybu. Při bakteriích zase omezuje dělení, čímž zabraňuje růstu kolonií.

Zároveň platí, že dokáže posílit působení antibiotik.

Konzumace pomáhá téměř celému tělu

Houba Reishi má příznivý vliv na červené krvinky a protože zlepšuje cirkulaci krve je prospěšná při léčbě kardiovaskulárních onemocnění. Také snižuje hladinu cholesterolu a upravuje krevní tlak. Kromě toho její konzumací můžete korigovat některé srdeční arytmie či zvýšit celkovou okysličenost srdečního svalu.

Zařazením houby Reishi do jídelníčku se také omlazují jaterní buňky či napravují funkce ledvin. Tato houba také působí jako prevence žaludečních vředů a tlumí zánětlivé projevy a alergie.

Při tolika pozitivních účinků a jen velmi vzácně se vyskytujícím vedlejším účinkům, tak nadneseně můžeme říci, že houba Reishi prodlužuje život.

Produktový katalóg

Více o účincích Reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Adresa firmy


ANI Slovakia s.r.o.,


Priemyselná 8, 071 01 Michalovce


IČO: 50 885 618

Osobný odber

Adresa


Obchodná 2


071 01 Michalovce

Kdy?


Pondelí až pátek


08:00 - 12:00


13:00 - 16:00

Skúste to znova nabudúce!
Kindly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...

Váš kupón byl odeslán na Váš email. Kupón můžete také použít kliknutím na tlačítko:
Získavate šanci získat kupón na ďalší nákup
Zkuste zatočit s kolem štěstí a získejte slevu na další nákup! Točit múžete jednou za den!
* Kolem můžete zatočit jednou.
* Pokud vyhrajete, získáte slevový kupón na další nákup.
Check your email to get your winning coupon!X
Pri objednávke nad 1000KČ Chlorella nebo Spirulina ZDARMA!
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami