Houba Reishi (Ganoderma lucidum) je v Číne nazývaná „houbou nesmrtelnosti“. V přírodě roste Ganoderma lucidum na práchnivějících kmenech, hlavně v přímořských oblastech Číny. Vyskytuje se v šesti barevných variantách, z nich nejčastěji se pěstuje červená. Její vzácnost umocňuje fakt, že na 10 000 stromech se najde vždy jen jedna houba.


Její zdravotní benefity jsou známé už 2000 let, pomáhá aktivnímu úbytku hmotnosti, bojuje s únavou, zlepšuje paměť, zvyšuje energetickou výdrž, snižuje hladinu cholesterolu, zmírňuje zánět, zbavuje stresu, spomaluje proces stárnutí a stimuluje krevní oběh. Houba reishi je také označovaná jako top zdroj antioxidantů.

Dosud provedený výzkum naznačuje, že samotná Ganoderma lucidum, tedy houba Reishi, může přinést určité zdravotní výhody. Například v
pěti zveřejněných studiích z roku 2016 se dospělo k závěru, že Ganoderma lucidum „by se mohla podávat jako alternativní doplněk k běžné léčbě rakoviny s ohledem na její potenciál zesílení reakce nádorů na léčbu a stimulování pacientovy imunity“.
Prášek z houby Reishi není snadno dostupný, častokrát ho najdeme spíše jako příměs v kávě, míchaných doplňcích stravy, instantních kaších, ale málokdy jako samostatný doplněk. ANi Reishi Mycelium 450 mg právě obsahuje čisté mycelium houby Reishi.


Asi se ptáte, co to mycelium vlastně je. V podstatě hovoříme o podhoubí, které se z houby odebere a dále transformuje do vhodné formy a nakonec vloží do kapslí. Mycelium je bohaté na polysacharidy, organické germanium, vitamíny a minerální látky. Pro vysoký obsah germania ho také označují skladem kyslíku. Germanium jako takové napomáhá tělu absorbovat kyslík do buněk, čím přispívá k okysličení mozku a lepší paměti, zlepšení cirkulace krve v těle a zvyšuje výkon svalů.

Produktový katalóg

Více o účincích Reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Adresa firmy


ANI Slovakia s.r.o.,


Priemyselná 8, 071 01 Michalovce


IČO: 50 885 618

Osobný odber

Adresa


Obchodná 2


071 01 Michalovce

Kdy?


Pondelí až pátek


08:00 - 12:00


13:00 - 16:00

Skúste to znova nabudúce!
Kindly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...

Váš kupón byl odeslán na Váš email. Kupón můžete také použít kliknutím na tlačítko:
Získavate šanci získat kupón na ďalší nákup
Zkuste zatočit s kolem štěstí a získejte slevu na další nákup! Točit múžete jednou za den!
* Kolem můžete zatočit jednou.
* Pokud vyhrajete, získáte slevový kupón na další nákup.
Check your email to get your winning coupon!X
Pri objednávke nad 1000KČ Chlorella nebo Spirulina ZDARMA!
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami