Houba Reishi (Ganoderma lucidum) je v Číne nazývaná “houbou nesmrtelnosti”. V přírodě roste Ganoderma lucidum na práchnivějících kmenech, hlavně v přímořských oblastech Číny. Vyskytuje se v šesti barevných variantách, z nich nejčastěji se pěstuje červená. Její vzácnost umocňuje fakt, že na 10 000 stromech se najde vždy jen jedna houba.


Její zdravotní benefity jsou známé už 2000 let, pomáhá aktivnímu úbytku hmotnosti, bojuje s únavou, zlepšuje paměť, zvyšuje energetickou výdrž, snižuje hladinu cholesterolu, zmírňuje zánět, zbavuje stresu, spomaluje proces stárnutí a stimuluje krevní oběh. Houba reishi je také označovaná jako top zdroj antioxidantů.

Dosud provedený výzkum naznačuje, že samotná Ganoderma lucidum, tedy houba Reishi, může přinést určité zdravotní výhody. Například v
pěti zveřejněných studiích z roku 2016 se dospělo k závěru, že Ganoderma lucidum “by se mohla podávat jako alternativní doplněk k běžné léčbě rakoviny s ohledem na její potenciál zesílení reakce nádorů na léčbu a stimulování pacientovy imunity”.
Prášek z houby Reishi není snadno dostupný, častokrát ho najdeme spíše jako příměs v kávě, míchaných doplňcích stravy, instantních kaších, ale málokdy jako samostatný doplněk. ANi Reishi Mycelium 450 mg právě obsahuje čisté mycelium houby Reishi.


Asi se ptáte, co to mycelium vlastně je. V podstatě hovoříme o podhoubí, které se z houby odebere a dále transformuje do vhodné formy a nakonec vloží do kapslí. Mycelium je bohaté na polysacharidy, organické germanium, vitamíny a minerální látky. Pro vysoký obsah germania ho také označují skladem kyslíku. Germanium jako takové napomáhá tělu absorbovat kyslík do buněk, čím přispívá k okysličení mozku a lepší paměti, zlepšení cirkulace krve v těle a zvyšuje výkon svalů.

Více o účincich reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Telefón

Mail

Adresa firmy

ANilab s.r.o.
Trieda KVP 1
Košice - Mestská Časť Sídlisko Kvp
04023
IČ DPH: SK2121129296

Ke každé objednávce nad 1000 KČ dostanete ANi Reishi kávu zdarma !
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami