Znáte ten pocit, když se celý den těšíte na to, jak si uvaříte svou oblíbenou šálek kávy, pohodlně se usadíte, vyložíte si nohy a čas jakoby se zastavil? Ne nadarmo se říká, že káva dělá lidi přátelštějšího. Je prokázáno, že kofein snižuje pocity úzkosti, deprese či změny nálad a pití 2-3 šálků kávy denně napomáhá k celkové psychické pohodě a soustředění.

Co byste řekli na to, posunout pití kávy na zcela nový level? Představte si voňavou kávu, která lahodí vašim chutím, povzbudí vaši mysl a zároveň posílí vaše zdraví. Všechny tyto vlastnosti najdete v naší kávě s houbou Reishi.

Tato zázračná houba se už před 2000 lety

využívala v Asii na léčení různých zdravotních potíží, díky čemuž dostala přezdívku “Houba nesmrtelnosti”.

Reishi obsahuje několik molekul, které jsou zodpovědné za její pozitivní vliv na zdraví – triterpenoidy, polysacharidy a peptidoglykanů. V následujících bodech si přiblížíme některé ze zdravotních benefitů, které nám pití kávy s Reishi přináší.

Posílení imunitního systému

Pokud patříte mezi lidi, kteří jsou i několikrát do roka nemocní, pak je pro vás Reishi jasnou volbou.

Existuje mnoho důkazů o pozitivním vlivu této houby na bílé krvinky, které jsou klíčové pro správné fungování imunitního systému.

Léčivé účinky se prokázaly i u pacientů s onkologickým onemocněním.

Podpora psychického zdraví

Říká se, že ve zdravém těle zdravý duch. Toto funguje také naopak. Psychická pohoda má jednoznačně vliv i na fyzické zdraví. Vědci zjistili, že užívání houby Reishi napomáhá snížit stavy úzkosti a deprese, a tak zlepšit celkovou kvalitu života. Toto je jen pár z benefitů, které nám pití kávy s Reishi přináší.

O tom, že tato houba léčí, není pochyb. Zajímá vás, na jaké další aspekty našeho života ovlivňuje? Přečtěte si naše předešlé články.

Produktový katalóg

Více o účincích Reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Adresa firmy


ANI Slovakia s.r.o.,


Priemyselná 8, 071 01 Michalovce


IČO: 50 885 618

GARANCE KVALITY

Osobný odber

Adresa


Obchodná 2


071 01 Michalovce

Kdy?


Pondelí až pátek


08:00 - 12:00


13:00 - 16:00

Pri objednávke nad 1000KČ Ani Premium káva 75g ZDARMA!
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami