Broskve jsou vynikající ovoce, které považujeme za důležitý zdroj vitamínů, no teď si ji představte jako důležitý zdroj broskvového oleje. Najdete je v různých velikostech a barvách od červené po žlutou v závislosti na zemi, z níž pocházejí. Broskve jsou běžné v severozápadní Číně, kde vznikly před rozšířením do Persie, a později do Evropy. Čína, Itálie, Řecko, Španělsko a Spojené státy jsou největšími přispěvateli na broskvový trh.

Číňané už dávno vařily listy broskví a sbírali olej, který dámy používali jako sérum proti stárnutí. K dnešnímu dni jsou broskve stále čínským symbolem nesmrtelnosti.

Broskvový esenciální olej se vyrábí z jádra broskve a používáme ho kvůli jeho léčivým a omlazujícím vlastnostem. Zatímco jsme všichni obeznámeni s jejich příjemnou chutí, broskve jsou také bohaté na užitečné antioxidanty. Používají se ve velké míře v kosmetickém průmyslu.

Určitě se ptáte, jaké jsou využití oleje z broskví. Tak se na to pojďme podívat!

Je výborný hydratační prostředek pro pokožku, aniž zanechal mastný pocit. Proniká rychle do kožních buněk díky své molekulární struktuře. Smíchejte několik kapek esenciálního oleje s klasickým tělovým olejem a rozetřete ho po pokožce. Vaše kůže vám za to určitě poděkuje svou hebkostí.

Broskvový esenciální olej lze použít k uklidnění těla. Čtyři kapky oleje v teplé lázni a alespoň 30 minut relaxu je osvědčeným lékem na dobrý spánek, zda zbavení se stresu. Tento olej najdete všude v kosmetice, jako v dětský olejích, krémech, balzámech na rty, šamponech a pleťových vodách.

Jeho hydratační vlastnosti z něj dělají ideální olej na ošetření obličeje, manikúry a masáže. Navrátí pevnost a jemnost nehtů po odstranění gelové manikúry. Používá se na zklidnění zanícené pokožky – je bohatý na vitamín C, který pomáhá pokožce bránit se proti zánětu.

Broskvový olej je také účinný přírodní odličovač. Přirozeně se vyskytující flavonoidy v oleji z broskve, nás dokáží ochránit před sluncem. Broskvový olej je v podstatě přírodní opalovací krém.

Produktový katalóg

Více o účincích Reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Adresa firmy


ANI Slovakia s.r.o.,


Priemyselná 8, 071 01 Michalovce


IČO: 50 885 618

Osobný odber

Adresa


Obchodná 2


071 01 Michalovce

Kdy?


Pondelí až pátek


08:00 - 12:00


13:00 - 16:00

Skúste to znova nabudúce!
Kindly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...

Váš kupón byl odeslán na Váš email. Kupón můžete také použít kliknutím na tlačítko:
Získavate šanci získat kupón na ďalší nákup
Zkuste zatočit s kolem štěstí a získejte slevu na další nákup! Točit múžete jednou za den!
* Kolem můžete zatočit jednou.
* Pokud vyhrajete, získáte slevový kupón na další nákup.
Check your email to get your winning coupon!X
Pri objednávke nad 1000KČ Chlorella nebo Spirulina ZDARMA!
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami