Broskve jsou vynikající ovoce, které považujeme za důležitý zdroj vitamínů, no teď si ji představte jako důležitý zdroj broskvového oleje. Najdete je v různých velikostech a barvách od červené po žlutou v závislosti na zemi, z níž pocházejí. Broskve jsou běžné v severozápadní Číně, kde vznikly před rozšířením do Persie, a později do Evropy. Čína, Itálie, Řecko, Španělsko a Spojené státy jsou největšími přispěvateli na broskvový trh.

Číňané už dávno vařily listy broskví a sbírali olej, který dámy používali jako sérum proti stárnutí. K dnešnímu dni jsou broskve stále čínským symbolem nesmrtelnosti.

Broskvový esenciální olej se vyrábí z jádra broskve a používáme ho kvůli jeho léčivým a omlazujícím vlastnostem. Zatímco jsme všichni obeznámeni s jejich příjemnou chutí, broskve jsou také bohaté na užitečné antioxidanty. Používají se ve velké míře v kosmetickém průmyslu.

Určitě se ptáte, jaké jsou využití oleje z broskví. Tak se na to pojďme podívat!

Je výborný hydratační prostředek pro pokožku, aniž zanechal mastný pocit. Proniká rychle do kožních buněk díky své molekulární struktuře. Smíchejte několik kapek esenciálního oleje s klasickým tělovým olejem a rozetřete ho po pokožce. Vaše kůže vám za to určitě poděkuje svou hebkostí.

Broskvový esenciální olej lze použít k uklidnění těla. Čtyři kapky oleje v teplé lázni a alespoň 30 minut relaxu je osvědčeným lékem na dobrý spánek, zda zbavení se stresu. Tento olej najdete všude v kosmetice, jako v dětský olejích, krémech, balzámech na rty, šamponech a pleťových vodách.

Jeho hydratační vlastnosti z něj dělají ideální olej na ošetření obličeje, manikúry a masáže. Navrátí pevnost a jemnost nehtů po odstranění gelové manikúry. Používá se na zklidnění zanícené pokožky – je bohatý na vitamín C, který pomáhá pokožce bránit se proti zánětu.

Broskvový olej je také účinný přírodní odličovač. Přirozeně se vyskytující flavonoidy v oleji z broskve, nás dokáží ochránit před sluncem. Broskvový olej je v podstatě přírodní opalovací krém.

Více o účincich reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Telefón

Mail

Adresa firmy

ANilab s.r.o.
Trieda KVP 1
Košice - Mestská Časť Sídlisko Kvp
04023
IČ DPH: SK2121129296

Ke každé objednávce nad 1000 KČ dostanete ANi Reishi kávu zdarma !
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami