Ženšen, nebo také Panax ginseng, patří k nejcennějším darem přírody, které mají svůj původ v Asii. Už léčitelé starověké Číny znali jeho pozoruhodné účinky na zdraví a kvalitu života, ale ve skutečnosti je ženšen mnohem starší.

Kromě tradičních léčitelů si ho také cení mystici pro údajné magické vlastnosti a svou pověstí by mohl soupeřit s tajemnou mandragory. V zdravé výživě je využíván zejména jeho kořen, který vzhledem často připomíná člověka, což nepochybně vedlo k množství legend o účincích této magické rostliny.

Jméno mluví za vše

Spisovný název ženšen zní ženšen pravý a už podle něj vyplývá, že v tradiční medicíně se používá k léčení téměř všech nemocí a potíží. Ženšen je vyhledávané afrodisiakum, ale pomáhá také zvládat stres a příznivě působí na schopnost soustředit se, což je důvodem, proč ho dokonce užívali i ruští kosmonauti.

Mezi jeho další účinky patří:

 • Zvyšuje výkonnost
 • Urychluje hojení
 • Detoxikuje organismus
 • Vyrovnává krevní tlak
 • Stimuluje ženské orgány při sexuálním styku
 • Podporuje sexuální výkonnost u mužů
 • Zlepšuje imunitu
 • Slouží jako prevence před srdečně-cévními chorobami

Magické složení ženšenu

Účinky ženšenu na naše zdraví byly již několikrát prokázáno pomocí vědeckých studií a Světová zdravotnická organizace (WHO) ho dokonce doporučuje jako doplněk stravy vhodný pro stimulaci duševního i fyzického výkonu.

Kořen ženšenu je možné využít při zotavování po úrazech a při nadměrné zátěží nebo únavě. Obsahuje také široké spektrum vitamínů, aminokyselin a polysacharidů, díky čemuž vám jeho pravidelné užívání pomůže k dlouhodobému zdraví a výkonnosti.

O účincích ženšenu by se daly napsat celé knihy (a některé už jsou napsány), žádná z nich však nemůže mít takovou hodnotu jako vaše vlastní zkušenost.

Vyzkoušejte náš ženšen v tabletách a přesvědčte se na vlastní kůži o tom, že jde skutečně o zázračnou rostlinu.

Více o účincich reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Telefón

Mail

Adresa firmy

ANilab s.r.o.
Trieda KVP 1
Košice - Mestská Časť Sídlisko Kvp
04023
IČ DPH: SK2121129296

Ke každé objednávce nad 1000 KČ dostanete ANi Reishi kávu zdarma !
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
  Přihlásit se k odběru
  Souhlasím s podmienkami