Každý douškem kávy se v nás probouzí kousek já. S každým nádechem její omamné vůně se rozšiřuje náš úsměv. Představte si, že nyní se s každou šálkem kávy postaráte nejen o své duševní, ale také o tělesné zdraví. S kávou, která obsahuje výtažky léčivé houby Reishi, zabojujete nejen proti únavě, ale také proti mnoha neduhům.

Proč vlastně pijeme kávu? Nejčastější důvod proč ji pijeme je fakt, že je v ní kofein, který dokáže odstranit únavu. Znáte ty stavy, kdy dokážeme fungovat až po ranní šálku kávy.  Káva je také velmi prospěšná pro mozek a dokonce dokáže odbourat i stres. Pokud i vy patříte k lidem, kteří by tak velmi chtěli cvičit, ale velmi se jim nechce. Tak sáhněte po šálku kávy a ta Vás povzbudí a nažene do žil trochu potřebného adrenalinu. Kávu si vychutnáváme s rodinou, přáteli, známými … Káva už prostě patří k životu. Tak proč nepít kávu, která posiluje naši imunitu a chrání nás proti rakovině?

Ale pozor! Není káva jako káva. Je káva, která je zdravější a káva, která obsahuje nepříznivé látky a ta už bohužel až taková zdravá není.

Naše káva obsahuje hubu REISHI (Ganoderma Lucidum). Zjistilo se, že Reishi dokáže ochránit i před cukrovkou. Ti co pijí kávu jsou také méně náchylní na mozkové příhody.A jelikož v dnešní dobře jsou bohužel velmi rozšířené nádorová onemocnění, káva s obsahem REISHI dokáže určitým způsobem v některých případech napomoci při tomto onemocnění.

Takže dobrá rada:

Milovníci kávy vždy si pozorně složení kávy kde se pěstovala a jak byla pěstována. Protože vždy je lepší pít zdravější kávu a být si jistý, že neobsahuje žádné chemikálie a pesticidy. Zdraví je jen jedno tak si na něj třeba dávat pozor.

S naší kávou pijete opravdu „na zdraví“. 🙂

Produktový katalóg

Více o účincích Reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Adresa firmy


ANI Slovakia s.r.o.,


Priemyselná 8, 071 01 Michalovce


IČO: 50 885 618

Osobný odber

Adresa


Obchodná 2


071 01 Michalovce

Kdy?


Pondelí až pátek


08:00 - 12:00


13:00 - 16:00

Skúste to znova nabudúce!
Kindly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...

Váš kupón byl odeslán na Váš email. Kupón můžete také použít kliknutím na tlačítko:
Získavate šanci získat kupón na ďalší nákup
Zkuste zatočit s kolem štěstí a získejte slevu na další nákup! Točit múžete jednou za den!
* Kolem můžete zatočit jednou.
* Pokud vyhrajete, získáte slevový kupón na další nákup.
Check your email to get your winning coupon!X
Pri objednávke nad 1000KČ Chlorella nebo Spirulina ZDARMA!
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami