Wishlist
Wishlist
Uncategorized
Posted in

Zdravá káva existuje!

Posted in

Každý douškem kávy se v nás probouzí kousek já. S každým nádechem její omamné vůně se rozšiřuje náš úsměv. Představte si, že nyní se s každou šálkem kávy postaráte nejen o své duševní, ale také o tělesné zdraví. S kávou, která obsahuje výtažky léčivé houby Reishi, zabojujete nejen proti únavě, ale také proti mnoha neduhům.

Proč vlastně pijeme kávu? Nejčastější důvod proč ji pijeme je fakt, že je v ní kofein, který dokáže odstranit únavu. Znáte ty stavy, kdy dokážeme fungovat až po ranní šálku kávy.  Káva je také velmi prospěšná pro mozek a dokonce dokáže odbourat i stres. Pokud i vy patříte k lidem, kteří by tak velmi chtěli cvičit, ale velmi se jim nechce. Tak sáhněte po šálku kávy a ta Vás povzbudí a nažene do žil trochu potřebného adrenalinu. Kávu si vychutnáváme s rodinou, přáteli, známými … Káva už prostě patří k životu. Tak proč nepít kávu, která posiluje naši imunitu a chrání nás proti rakovině?

Ale pozor! Není káva jako káva. Je káva, která je zdravější a káva, která obsahuje nepříznivé látky a ta už bohužel až taková zdravá není.

Naše káva obsahuje hubu REISHI (Ganoderma Lucidum). Zjistilo se, že Reishi dokáže ochránit i před cukrovkou. Ti co pijí kávu jsou také méně náchylní na mozkové příhody.A jelikož v dnešní dobře jsou bohužel velmi rozšířené nádorová onemocnění, káva s obsahem REISHI dokáže určitým způsobem v některých případech napomoci při tomto onemocnění.

Takže dobrá rada:

Milovníci kávy vždy si pozorně složení kávy kde se pěstovala a jak byla pěstována. Protože vždy je lepší pít zdravější kávu a být si jistý, že neobsahuje žádné chemikálie a pesticidy. Zdraví je jen jedno tak si na něj třeba dávat pozor.

S naší kávou pijete opravdu “na zdraví”. 🙂

Připojte se ke konverzaci

Košík 0