Slyšeli jste už o houbě Reishi?
Houba Reishi, také známá jako Ganoderma lucidum nebo Lingzhi, se používá v tradiční asijské medicíně k léčbě široké škály zdravotních problémů od rakoviny až po hypertenzi. Tato houba, která se stala stále populárnější kvůli známým přínosem pro zdraví, je dostupná ve formě prášku, čaje a výživových doplňků. Tato konkrétní houba je bohatá na sloučeniny zvané triterpeny, o nichž se předpokládá, že poskytují zdravotní benefity.

Hlavní benefity houby Reishi

Bojuje proti stárnutí

Reishi houby byly velmi ceněné v tzv. bylinné medicíně už tisíce let pro jejich účinky na dlouhověkost. Moderní studie pozitivně spojují reishi s určitým prodloužením života, a to díky příznivému obsahu polysacharidů těchto hub. Navíc určité antioxidační vlastnosti organických sloučenin v houbách reishi neutralizují volné radikály, které mohou způsobit chronické onemocnění a předčasné stárnutí.

Působí proti rakovině  

Rakovina je nepochybně jednou z nejrozšířenějších smrtelných nemocí této doby. Studie, které byly zaměřeny na reishi zjistili, že látky, které se nacházejí v houbách reishi mají schopnost redukovat metastázy a zabraňovat růstu nádorů. Jiná studie zjistila, že účinné složky extraktu z houby reishi dokáží vyhledávat a neutralizovat rakovinné buňky v našem těle.

Detoxikace těla

Játra je jednoznačně jedním z hlavních orgánů v našem těle, proto snížení úrovně toxinů v ní je nesmírně důležité. Studie spojují užívání houby reishi s rychlejší regenerací zdravých jaterních buněk.

Zlepšuje činnost nervové soustavy

Na neurologické nemoci jako Alzheimerovu chorobu v současnosti neexistuje žádná léčba. Výzkumy však ukázaly, že právě výtažky z hub reishi mohou stimulovat kognitivní aktivitu.

Snižuje krevní tlak

Reishi houby prokázaly zlepšení schopnosti průtoku krve do srdce a snížení krevního tlaku; také snižují množství kyslíku spotřebovaného srdcem, což znamená, že pro zbytek tělesného a orgánových systémů dochází k většímu okysličování. Navíc některé složky extraktu z houby Reishi mohou snížit hladinu LDL (špatného) cholesterolu v systému a dále vás ochránit před mrtvicemi a infarkty.

Protizánětlivé vlastnosti

Jedním z nejdůležitějších účinků extraktů hub reishi je jejich protizánětlivá schopnost. To je částečně důvod, proč reishi může pomoci s kognitivními poruchami, a to zvýšením množství průtoku krve do mozku. Pro lidi trpící artritidou nebo dnou mohou být extrakty z reishi velmi užitečné. Reishi houby také působí na zmírnění bolesti hlavy a na hojení zranění.

Zdroj: 

https://www.organicfacts.net/health-benefits/other/reishi-mushrooms.html

https://www.livestrong.com/article/112069-ganoderma-lucidum-side-effects/

Produktový katalóg

Více o účincích Reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Adresa firmy


ANI Slovakia s.r.o.,


Priemyselná 8, 071 01 Michalovce


IČO: 50 885 618

Osobný odber

Adresa


Obchodná 2


071 01 Michalovce

Kdy?


Pondelí až pátek


08:00 - 12:00


13:00 - 16:00

Skúste to znova nabudúce!
Kindly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...

Váš kupón byl odeslán na Váš email. Kupón můžete také použít kliknutím na tlačítko:
Získavate šanci získat kupón na ďalší nákup
Zkuste zatočit s kolem štěstí a získejte slevu na další nákup! Točit múžete jednou za den!
* Kolem můžete zatočit jednou.
* Pokud vyhrajete, získáte slevový kupón na další nákup.
Check your email to get your winning coupon!X
Pri objednávke nad 1000KČ Chlorella nebo Spirulina ZDARMA!
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami