Wishlist
Wishlist
Zdravie
Posted in

Zkuste čaj s houbou Reishi. Vaše tělo se vám poděkuje.

Posted in

Snad neexistuje nikdo, kdo by nemiloval chuť a vůni kvalitního bylinkového čaje. Tento horký dar ze starověké Číny se už staletí těší velké oblibě iu nás a jde o vynikající způsob, jak svému tělu dopřát sílu přírody ukrytou v těch nejrůznějších bylinkách.

Pravidelné pití bylinného čaje nám pomáhá s trávením, krevním tlakem, psychickým napětím, nespavostí a mnoha dalšími neduhy. Neexistuje zdravotní problém, proti kterému by kvalitní bylinkový čaj alespoň trochu nepomohl bojovat.

My jsme však přišli na způsob, jak tyto zdravotní výhody ještě znásobit a vytvořili jsme tak skutečný elixír zdraví. Poznejte čaj s extraktem houby Reishi!

Zázrak střežen císaři

Účinky houby Reishi (lat. Ganodermě Lucidum) na lidské zdraví jsou známy již stovky let, kdy byla vzácným a ceněným zbožím na císařském dvoře starověké Číny. Díky zdravotním benefitem, které jí pravidelné užívání přináší, si vysloužila i přezdívku “Elixír zdraví”.

Mezi její nejvíce vyhledávané účinky patří:

  • vyšší výkonnot
  • detoxikace organismu
  • snížení cholesterolu v krvi
  • prevence proti rakovině
  • zpomalování stárnutí
  • léčba alergii
  • lepší trávení
  • pomoc při nespavosti

A to zdaleka není všechno.

Zdraví není nikdy dost

Výše zmíněné výhody a mnoho dalších si nyní můžete dopřát přímo ve svém oblíbeném nápoji. Kromě kávy a horké čokoládyjsme skombinovali kvalitný Reishi extrakt aj s našimi bylinkovými čajmi, takže si každý může vybrat způsob užívání, který mu nejvíce vyhovuje.

Tajemství našich čajů se ukrývá v tom, že houba Reishi jejich účinky doplňuje a znásobuje. V nabídce máme kvalitní čaje ze 100% bylinek, jakoheřmánk,máta,rakytník,kopřiva, ale také zázvorový,šipkový,rooibos, či dokonce černýi zelený čaj.

Vyzkoušejte čaj s houbou Reishiještě dnes a přesvědčte se o tom, že jde o jednu z nejlepších věcí, které pro své zdraví můžete udělat.

Připojte se ke konverzaci

Login
Create an account

Na vaši e-mailovou adresu bude zaslán odkaz pro nastavení nového hesla.

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente ochrana osobních údajů.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Košík 0