Snad neexistuje nikdo, kdo by nemiloval chuť a vůni kvalitního bylinkového čaje. Tento horký dar ze starověké Číny se už staletí těší velké oblibě iu nás a jde o vynikající způsob, jak svému tělu dopřát sílu přírody ukrytou v těch nejrůznějších bylinkách.

Pravidelné pití bylinného čaje nám pomáhá s trávením, krevním tlakem, psychickým napětím, nespavostí a mnoha dalšími neduhy. Neexistuje zdravotní problém, proti kterému by kvalitní bylinkový čaj alespoň trochu nepomohl bojovat.

My jsme však přišli na způsob, jak tyto zdravotní výhody ještě znásobit a vytvořili jsme tak skutečný elixír zdraví. Poznejte čaj s extraktem houby Reishi!

Zázrak střežen císaři

Účinky houby Reishi (lat. Ganodermě Lucidum) na lidské zdraví jsou známy již stovky let, kdy byla vzácným a ceněným zbožím na císařském dvoře starověké Číny. Díky zdravotním benefitem, které jí pravidelné užívání přináší, si vysloužila i přezdívku “Elixír zdraví”.

Mezi její nejvíce vyhledávané účinky patří:

 • vyšší výkonnot
 • detoxikace organismu
 • snížení cholesterolu v krvi
 • prevence proti rakovině
 • zpomalování stárnutí
 • léčba alergii
 • lepší trávení
 • pomoc při nespavosti

A to zdaleka není všechno.

Zdraví není nikdy dost

Výše zmíněné výhody a mnoho dalších si nyní můžete dopřát přímo ve svém oblíbeném nápoji. Kromě kávy a horké čokoládyjsme skombinovali kvalitný Reishi extrakt aj s našimi bylinkovými čajmi, takže si každý může vybrat způsob užívání, který mu nejvíce vyhovuje.

Tajemství našich čajů se ukrývá v tom, že houba Reishi jejich účinky doplňuje a znásobuje. V nabídce máme kvalitní čaje ze 100% bylinek, jakoheřmánk,máta,rakytník,kopřiva, ale také zázvorový,šipkový,rooibos, či dokonce černýi zelený čaj.

Vyzkoušejte čaj s houbou Reishiještě dnes a přesvědčte se o tom, že jde o jednu z nejlepších věcí, které pro své zdraví můžete udělat.

Více o účincich reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Telefón

Mail

Adresa firmy

ANilab s.r.o.
Trieda KVP 1
Košice - Mestská Časť Sídlisko Kvp
04023
IČ DPH: SK2121129296

Ke každé objednávce nad 1000 KČ dostanete ANi Reishi kávu zdarma !
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
  Přihlásit se k odběru
  Souhlasím s podmienkami