I když ještě nedávno bylo pití kávy považováno za zlozvyk, nové vědecké studie tyto mýty vyvracejí a přinášejí důkazy o zdravotních výhodách, které nám tento chutný nápoj přináší. Kromě toho, že nám ranní šálek kávy pomůže neusnout cestou do práce, dodává našemu tělu i množství dalších benefitů.

Káva obsahuje mnoho životně důležitých antioxidantů, urychluje metabolismus a tím napomáhá hubnutí, rozšiřuje cévy, pomáhá při zácpě, snižuje riziko deprese a zlepšuje dlouhodobou paměť. Toto všechno a ještě mnohem víc jsou dobré důvody, proč každý den začínat šálkem kvalitní kávy. Je však možné tyto účinky ještě vylepšit?

Zelená káva

O zelené kávě už slyšel téměř každý, ale jen málo lidí skutečně ví, jak se liší od té klasické, kterou si mohou dát v každé kavárně. Obě mají podobný proces výroby, ale při zelené kávě se vynechá pražení kávových zrn, které jim dodává barvu a specifickou chuť.

Nepražená zrna mají ve své přírodní podobě zelenou barvu, to však není jediný rozdíl. Díky jinému zpracování se poměr vitamínů oproti černé kávě výrazně mění. Zelená káva obsahuje velké množství kyseliny chlorogenové, která snižuje chuť k jídlu, pomáhá spalovat kalorie a odstraňuje toxiny.

Díky těmto pozitivním účinkem na hubnutí by zelená káva neměla chybět v jídelníčku každého, kdo chce shodit nějaké to kilo. Pozor na ni by si však měli dávat diabetici, protože zelená káva snižuje schopnost těla vstřebávat cukr.

Káva s houbou Reishi

I když samotné pití zelené kávy velmi prospívá našemu zdraví, naše unikátní kombinace kávy s houbou Reishi z ní činí skutečně zázračný nápoj. Díky zelené kávě budete hubnout a houba Reishi podpoří váš imunitní systém, zpomalí stárnutí, sníží hladinu cholesterolu v krvi a mnoho dalšího.

Jde o vynikající způsob, jak užívat tyto dva produkty zároveň a pokud preferujete raději chuť klasické pražené kávy nebo čaje, můžete si u nás zakoupit i tyto kombinace.

Více o jedinečných účincích houby Reishi si můžete přečíst na našem blogu.

Produktový katalóg

Více o účincích Reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Telefón

Mail

Adresa firmy

ANI Slovakia s. r. o.,
Priemyselná 8
071 01 Michalovce
IČO: 50 885 618

Pri objednávke nad 1000KČ Ani Premium káva 75g ZDARMA!
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami