Houba reishi

Reishi obsahuje až neuvěřitelných 400 živin! Živiny přítomné v této úžasné rostlině podporují zdraví a vitalitu.

Posiluje imunitu

Reishi huba nielen stimuluje imunitný systém, ale tiež ho reguluje. Štúdie ukázali, že pacienti užívajúci Reishi vykazujú menej nežiaducich účinkov pri chemoterapii a ožarovaní. Pooperačné zotavenie je tiež ľahšie.

ČAJ S OBSAHEM REISHI

Reishi obsahuje látky působící imunostimulačně, antibakteriální a antivirální. Velké uplatnění nachází při obnovování síly organizmu po operacích a velkém vyčerpaní – fyzickém i duševním. Přírodní antioxidant, který působí proti volným radikálům, účinkuje jako prevence proti stárnutí. Pomáhá regenerovat játra po zatížení těžkými léčivy, alkoholem a hepatitidou. Kyselina ganoderové snižuje krevní tlak, lipoproteinů (LDL) a hodnoty triglyceridů. Reishi také zastavuje kašel, přeměňuje hleny a působí anti-astmatický. Také snižuje toxické a vedlejší účinky chemoterapie a radioterapie, podporuje a reguluje T a B lymfocytů, potlačuje rozšiřování nádorových buněk.

Proč užívat produkty s Reishi?

1. Zdraví srdce

Výzkumníci v Číně a Japonsku zjistili, že kyselina ganoderové, přítomna v Reishi, zlepšuje průtok krve a snižuje spotřebu kyslíku v srdečním svalu. Snižuje také hladinu cholesterolu a inhibuje shlukování destiček, což často vede k infarktu. Reishi zabraňuje tvorbě plaku v tepnách. Plak omezuje průtok krve zmenšením průchodu v tepnách, což vede k ateroskleróze. Studie zjistila, že konzumace Reishi během 2 týdnů může výrazně snížit krevní tlak.

2. Rakovina

Reishi posiluje imunitu a bojuje proti šíření rakovinných buněk. Stimuluje produkci interleukinu-2, který pomáhá bojovat proti více druhům rakoviny. Kyselina ganoderové, sloučenina nalezena v Reishi, pomáhá bojovat proti rakovině jater. Působí proti potlačení tím, že stimuluje tvorbu bílkovin v kostní dřeni. Ve studii bylo 34 pacientů s pokročilým stádiem rakoviny. Podávali jim Reishi třikrát denně po dobu 12 týdnů. Výsledky ukázaly významný nárůst T buněk.

Nedostatek kyslíku je jednou z hlavních příčin rakoviny. Je známo, že rakovinné buňky prosperují v prostředí s nedostatkem kyslíku. Naopak, rakovinné buňky nemohou prosperovat v prostředí bohatém na kyslík. Několik laboratorních studií ukázalo, že Reishi může zabránit rakovinným metastázám. Inhibuje migraci rakovinných buněk a angiogenezi. Extrakty Reishi se používají v léčivech na potlačení proliferace rakovinných buněk. Kromě toho kombinování Reishi se zeleným čajem zvyšuje svou sílu na zpomalení růstu rakovinných buněk.

3. Duševní zdraví

V Japonsku se doporučuje vysušená Reishi k léčbě neuróz způsobených environmentálním stresem. Studie také zjistila, že pravidelný příjem Reishi může pomoci pacientům trpícím Alzheimerovou chorobou. Poskytuje uklidňující účinek, který není narkotický ani hypnotický.

Chcete tento účinný zázrak doma?

Kupte si někteří z našich produktů

Reishi čaj

Naše čaje jsou v BIO kvalitě, míchané s kvalitní Reishi drtí v BIO kvalitě, která má příznivé účinky na lidský organismus.

Reishi káva

Houba Reishi nazývána na západě jako “Ganoderma Lucidum”, v Asii pod názvem “Ling Zhi” – obsahuje okolo 200 různých vitamínů.

Více o účincich reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Telefón

Mail

Adresa firmy

ANilab s.r.o.
Trieda KVP 1
Košice - Mestská Časť Sídlisko Kvp
04023
IČ DPH: SK2121129296

Ke každé objednávce nad 1000 KČ dostanete ANi Reishi kávu zdarma !
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami