Šálek dobrého a kvalitního čaje dokáže přeměnit odpočinek na skutečný relax. Čaje však nejsou jen nástrojem uvolnění, ale od nepaměti také elixírem života. Odvary z bylin zachraňovali od chřipky, nachlazení, až po těžká onemocnění jater a podobně. V dětství jsme preferovali více sladké, aromatické ovocné čaje. Špetkou cukru jsme to veledílo dotvořili a užívali jsme si lahodnou chuť. Stále častěji se lidé v dnešní době vrací k tradičním bylinným čajům nejen pro jejich blahodárné účinky, ale i jemnou chuť. Nečekali by jsme však, že také ovocné čaje mohou mít stejnou kvalitu jako ty bylinné.

Pojďme se tedy blíže podívat na Rakytník! Je to křovitá rostlina s bobulovitými oranžovými plody, které se spolu s listy využívají na výrobu čajů, olejů a tinktur. Pochází většinou z hornatých regiónů Číny a Nepálu. Čaj obsahujúcí listy Rakytníku se používá jako zdroj vitamínů, antioxidantů, proteinových stavebních bloků (aminokyselin), mastných kyselin a minerálů, na zlepšení krevného tlaku a snížení cholesterolu; prevenci a kontrolu onemocnění cév; a posílení imunity. Bobule rakytníku se používají na prevenci infekcí, zlepšení zraku a zpomalení procesu stárnutí.

ANi BIO Reishi Rakytníkový čaj neobsahuje jen Rakytník, ale také houbu Reishi, která je jedním z pokladů čínské medicíny. Díky svým výjimečným příznivým účinkům se považovala za nejvzácnější a nejuznávanější tradiční lék, který navíc posiluje a vyrovnává individuální ´chi´ neboli životní sílu. ANi Organic Reishi Rakytníkový čaj obsahuje vysoké množství vitamínu C až 10-krát více než pomeranč. Pomáhá posilovat imunitní systém, napomáhá lepšímu trávení a také s léčbou kožních onemocnění. Má antidepresivní účinky.

 

Produktový katalóg

Více o účincích Reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Adresa firmy


ANI Slovakia s.r.o.,


Priemyselná 8, 071 01 Michalovce


IČO: 50 885 618

Osobný odber

Adresa


Obchodná 2


071 01 Michalovce

Kdy?


Pondelí až pátek


08:00 - 12:00


13:00 - 16:00

Skúste to znova nabudúce!
Kindly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...

Váš kupón byl odeslán na Váš email. Kupón můžete také použít kliknutím na tlačítko:
Získavate šanci získat kupón na ďalší nákup
Zkuste zatočit s kolem štěstí a získejte slevu na další nákup! Točit múžete jednou za den!
* Kolem můžete zatočit jednou.
* Pokud vyhrajete, získáte slevový kupón na další nákup.
Check your email to get your winning coupon!X
Pri objednávke nad 1000KČ Chlorella nebo Spirulina ZDARMA!
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami