Čich je jeden z nejméně používaných smyslů a právě kvůli tomu na něj často zapomínáme. Nemáme ho tak rozvinutý jako některá zvířata, naše schopnost „cítit“ má však velkou moc. Známé vůně v nás snadno dokáží probudit staré vzpomínky, působí uvolňující a dokáží vyvolat silné fyzické reakce.

Stačí vůně chutného jídla, aby se nám hned začaly sbíhat sliny, pěkný parfém dokáže upoutat pozornost opačného pohlaví a získat si sympatie. Čich častěji využívají ženy, například při výběru kosmetiky, ale existují i jiné důvody, proč bychom našemu nosu měli věnovat stejnou pozornost jako chuťovým buňkám.

Všude dobře, doma nejlépe

O aromaterapii už slyšeli mnozí, ale jen málokdo by věděl přesněji popsat, jak tato metoda funguje. Ve skutečnosti byla aromaterapie oblíbená již ve starověkém Římě, nejen díky její relaxačním účinkem, ale i kvůli schopnosti skutečně léčit.

Zapálená aromalampa s pár kapkami oblíbeného éterického oleje dokáže zútulnit každý domů a nejen že naplní váš dům nebo byt osvěžující vůní, ale už jen pobytem doma se vám uleví od mnoha potíží, jako například:

  • rýma
  • dráždivý kašel
  • záněty dýchacích cest
  • deprese
  • oslabená imunita

Každý si najde oblíbenou

V současnosti dostat esenciální oleje těch nejzajímavějších vůní, na jaké si vzpomenete. V naší nabídce populární vůně jako eukalyptus,borovice, nebo máta, které se nejvíce hodí při léčbě rýmy. Kromě toho, že vám uleví od ucpaného nosu, dezinfikují i okolní vzduch a tak zabraňují dalšímu šíření nákazy.

Populární je také levandule, která příznivě působí na nervový systém a hodí se pro každodenní meditace nebo ke zmírnění deprese.

Mezi další esenciální oleje, které vám rozhodně doporučujeme, patří čajovník, cedrové dřevo, meduňka, skořice, tymián a mnohé další.

Najděte si tu pravou vůni v naší pestré nabídce a a objednejte si spolu s oleji i stylovou aromalampu, která se stane decentní okrasou vašeho obývacího pokoje nebo kanceláře.

Produktový katalóg

Více o účincích Reishi

Obchodní podmínky

Velkoobchod

Kontakt

Blog

Jak reklamovat

V tlači

Kontakt

Adresa firmy


ANI Slovakia s.r.o.,


Priemyselná 8, 071 01 Michalovce


IČO: 50 885 618

Osobný odber

Adresa


Obchodná 2


071 01 Michalovce

Kdy?


Pondelí až pátek


08:00 - 12:00


13:00 - 16:00

Skúste to znova nabudúce!
Kindly get back to your previous orientation view... your wheel is rolling there...

Váš kupón byl odeslán na Váš email. Kupón můžete také použít kliknutím na tlačítko:
Získavate šanci získat kupón na ďalší nákup
Zkuste zatočit s kolem štěstí a získejte slevu na další nákup! Točit múžete jednou za den!
* Kolem můžete zatočit jednou.
* Pokud vyhrajete, získáte slevový kupón na další nákup.
Check your email to get your winning coupon!X
Pri objednávke nad 1000KČ Chlorella nebo Spirulina ZDARMA!
Získejte dárek
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na Váš další nákup
    Přihlásit se k odběru
    Souhlasím s podmienkami